Гостей: 1
Пользователей: 0

Block title

Главная » 2009 » Май » 12

ажаль, не так часто полтавська команда радувала своїх прихильників перемогами над своїми географічними сусідами. Доля не так часто зводила команди в одну лігу. Однак навіть в тих матчах, що відбулися, полтавці не часто перемагали «Металіст». І все ж перемоги були. Тому давайте згадаємо їх усі, ще з часів проведення чемпіонатів СРСР.

Чемпіонат СРСР, клас "Б", ІІ зона.
06.05.1958 (вівторок) "Авангард" (Харків) - "Колгоспник" (Полтава) - 1:2 (0:1).
Голи: 0:1 Дралюк (3), 0:2 Пажо (47), 1:2 Самсонов (86).
Учора в місті Харкові відбулася чергова зустріч на першість СРСР з футболу між командами класу "Б" - полтавським "Колгоспником" і харківським "Авангардом". Гра проходила під дощем. Полтавчани дружно атакують ворота і вже в першій половині гри відкривають рахунок.
Після перерви футболісти Полтави забивають ще один гол в сітку господарів поля. За чотири хвилини до кінця гри харків`яни посил ... Читать дальше »
Просмотров: 1180 | Добавил: fcvorskla | Дата: 12.05.2009 | Комментарии (0)

Обслуговувати перегравання півфіналу національного кубка між «Ворсклою» і «Металістом» довірено київському рефері Ігорю Іщенку.

Варто сказати, що Ігор Іщенко – один з найдосвідченіших українських арбітрів. Зокрема «Ворсклу» він обслуговував 21 раз. Із них полтавці здобули 7 перемог, 2 нічиї та 12 програли. Різниця м’ячів 24:31. Зокрема Іщенко двічі судив матчі в Кубку за участі «Ворскли». Сам же рефері показав у матчах за участі полтавців 76 карток: 43 – ворсклянам і 33 – суперникам. Крім того він 6 разів вилучав гравців з поля: по 3 рази футболістів «Ворскли» та їх суперників. 10 разів призначав пенальті: 4 рази пробивали одинадцятиметрові ворскляни (тільки раз реалізували) і 6 разів били нам пенальті (5 – реалізовано).

«Ворсклу» й «Металіст» Іщенко не судив жодного разу. Останній матч за участю «Ворскли»: 22 березня. «Шахтар» - «Ворскла» - 1:0.

Допомагатимуть Іщенку в роботі асистенти: В’ячесл ... Читать дальше »
Просмотров: 589 | Добавил: fcvorskla | Дата: 12.05.2009 | Комментарии (0)