Главная » 2010 » Март » 4 » Вовкодав забивает за "молодежку"
Голи: 1:0 Хараламбус (8), 1:1 Ракицький (26).
Україна: Каніболоцький (Бойко, 46), Пашаєв, Кривцов, Матвєєв, Ракицький, Степаненко, Кравець, Морозюк, Голодюк, Ярмоленко, Зозуля.
Вилучення: Пашаєв (45+3), Морозюк (79), Ракицький (87).

Україна (U-21) − «Авангард» (Подольськ, Росія) − 1:1
Голи: 0:1 (18), 1:1 Вовкодав (34).
Україна: Каніболоцький (Паст, 46), Фартушняк, Путівцев (Сахневич, 46), Курилов, Вовкодав, Чеснаков, Льопа (Родина, 46), Білий, Коноплянка (Гармаш, 46), Віценець, Безус (Тищенко, 46).
У середу, 3 березня, молодіжна збірна України у рамках підготовки до відбору Євро-2011 (U-21) провела два спаринги, які закінчилися з однаковим рахунком − 1:1. Після того, як не виявив переможця виїзний поєдинок синьо-жовтих проти команди Кіпру, підопічні Павла Яковенка увечері, не покидаючи острова Афродіти, розписали мирову з представником другої російської ліги подольським «Авангардом».

Гармата Ракицького
В обох товариських матчах голи забивалися до перерви. На початку першої зустрічі наші футболісти на змогли розрядити ситуацію після подачі господарями кутового, дозволивши їм урешті-решт засмутити голкіпера Антона Каніболоцького. Відновила рівновагу команда Павла Яковенка зусиллями захисника донецького «Шахтаря» Ярослава Ракицького, який поцілив у ворота ударом зі штрафного.

Нервове закінчення
Двобій вийшов досить нервовим, внаслідок чого відразу троє гравців збірної України побачили перед собою червоні картки. Наприкінці першого тайму за втручання у дії арбітра отримав другий «гірчичник» і був вилучений оборонець «Дніпра» Павло Пашаєв, а по перерві аналогічна доля спіткала того ж таки Ракицького і хавбека «Кривбаса» Миколу Морозюка. Останній, перед тим, як залишити поле, міг вивести гостей уперед, проте м’яч після «пострілу» українця влучив у стійку.

Відповідь Вовкодава
На гру з «Авангардом», яка розпочиналася за п’ять годин після закінчення суперечки з кіпріотами, Яковенко, зрозуміло, виставив інший склад. Хіба що Каніболоцький знову захищав наші ворота до перерви. Прикра помилка оборони синьо-жовтих дозволила росіянам відкрити рахунок, однак згодом Сергій Вовкодав забив у відповідь. Несильний удар захисника «Ворскли» не змогли підкоректувати ані свої, ані чужі, що й дозволило м’ячу пірнути у сітку.

На черзі − мальтійці
Нагадаємо, що наступний кваліфікаційний матч Євро-2011 (U-21) молодіжна збірна України проведе 29 травня на виїзді проти мальтійських однолітків. Останні у середу зазнали поразки від Бельгії (0:1), яка за очками наздогнала лідерів 8-ї групи - нашу і французьку команди.

Просмотров: 547 | Добавил: fcvorskla | Рейтинг: 0.0/0